محصولات کاربردی

کتاب فرمول بهره وری با ایجاد فهرست کارها

خرید و ارسال رایگان

 

کتاب «فرمول بهره وری با ایجاد فهرست کارها» نوشته دیمون زاهاریادیس و ترجمه مهدی عزیزی یک کتاب کاربردی در عرصه بهره وری و مدیریت شخصی است.

خرید کتاب فرمول بهره وری با ارسال رایگان

در این کتاب می خوانیم:

پروژه­های بزرگی که با تأخیر تحویل می­دادیم، خرده کاری­هایی که اغلب فراموش می­کردیم، کارهایی که نمی­دانستیم از کجا شروع کنیم و دائم عقب می­انداختیمشان، کارهای گروهی که هیچ وقت همه چیز برای پرداختن به آن­ها مهیا نمی­شد و … . فشار و استرسی که این کارها به زندگی شخصی و کاری هر یک از ما تحمیل می­کردند، تنها نتیجه نامطلوب آن­ها نبود، احساس شکستی که از این عدم موفقیت­ها حاصل می­شد، بیش از هر چیز عملکرد و بهره­وری ما را کاهش می­داد.

در کتاب «فرمول بهره­ وری با ایجاد فهرست کارها»، مشاور و متخصص سرشناس بهره­ وری و مدیریت شخصی، دامون زاهاریادس، فرمولی برای ایجاد و استفاده بهینه از فهرست­ کارها برای پایان دادن به این وضعیت ارائه داده است. فهرست کارها، از ساده­ترین و کاربردی­ترین ابزارهای مدیریت وظایف است، که اگر ظرایف استفاده از آن را بدانیم، به فرمولی طلایی برای موفقیت تبدیل می­شود.

در این کتاب ابتدا با دلایل اصلی عدم موفقیت در استفاده از فهرست کارها آشنا می­شویم. سپس، نویسنده خیلی سریع ده سیستم پرطرفدار فهرست کارها را به ما معرفی می­کند. پس از این، همانند یک راهنمای عملیاتی کامل، گام به گام ایجاد یک فهرست کار را یاد می­گیریم. در نهایت، فوت و فن استفاده بهینه از فهرست­های کار با شما به اشتراک گذاشته شده است. اما توجه داشته باشید که این کتاب یک راهنمای عملیاتی است. همه چیز به شما بستگی دارد که تا چه حد آن را جدی بگیرید. اگر برای تحول در روزهای کاری­، مدیریت زمان و سطح عملکردتان آماده­اید،‌ عالیست، بیایید شروع کنیم! گام اول، مطالعه دقیق این کتاب است.

خرید کتاب فرمول بهره وری با ارسال رایگان

کلیدواژه
اینجا محل تبلیغات شماست

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker