دسته‌بندی نشده

درباره ما

سایت مدیریت اسلامی یک سایت شخصی و مستقل است که هیچ گونه وابستگی به نهادهای دولتی یا حکومتی ندارد. این سایت با هدف ارتقاء و ترویج مدیریت اسلامی در ابعاد علمی و عملی به تولید و نشر محتوا در این عرصه می‌پردازد. این سایت توسط جامعه‌ای از دانشگاهیان راه‌اندازی شده و اداره می‌شود، که در ادامه به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم:

1- سید مهدی عزیزی؛ بنیان گذار سایت و عضو شورای راهبری

دکتر مهدی عزیزی
ایشان دانشجوی دکتری مدیریت سیستم‌ها در دانشگاه تربیت مدرس و مشاور مدیریت در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف خصوصی و عمومی است. با این همه، عزیزی را می‌توان پژوهشگر  مدیریت اسلامی دانست. از وی تا کنون بیش از ده عنوان اثر علمی در رابطه با مدیریت اسلامی منتشر شده است.
2- محمد جوادی؛ عضو شورای راهبری
محمد جوادی دانشجوی دکتری مدیریت استراتژیک دانشگاه تربیت مدرس و پژوهشگر مدیریت اسلامی و مدیریت استراتژیک است. ایشان از قدیمی ترین و البته قوی‌ترین نویسندگان سایت مدیریت اسلامی هستند که تاکنون آثار علمی متعددی در این سایت و در قالب‌های دیگر با موضوع مدیریت اسلامی به انتشار رسانده‌اند. جوادی بیش از هر چیز بر عرصه‌های استراتژیهای مدیریت اسلامی و رفتار سازمانی و منابع انسانی در مدیریت اسلامی تمرکز دارد و تا کنون مقالات پژوهشی متعددی در این عرصه ها به چاپ رسانده است.

3- حمیدرضا ارفع الرفیعی؛ مدیر سایت

ارفع الرفیعی دانشجوی کارشناس ارشد معارف اسلامی و مدیریت بازرگانی و بازاریابی در دانشگاه امام صادق ع و دبیر سابق انجمن علمی این دانشگاه است. وی تا کنون مسئولیت‌های اجرایی متعددی داشته و مقالات ارزشمندی نیز در سایت مدیریت اسلامی به انتشار رسانده است. ایشان در زمینه‌های بازاریابی اسلامی و تبلیغات ارزشی و هدفمند ایده‌های ارزشمند و جذابی دارند که بسیاری از این ایده‌ها را در همین سایت به انتشار رسانده‌اند. ارفع الرفیعی از سال‌های آغازین تأسیس سایت مدیریت اسلامی مدیریت این سایت را نیز برعهده داشته است.

4- مسعود شکری خیادانی، نویسنده و طراح

5- سید محمد افقهی؛ نویسنده و طراح
سید محمد افقهی دبیر انجمن علمی دانشجویان مدیریت و در حال تحصیل در رشته معارف اسلامی و مدیریت مالی در دانشگاه امام صادق(ع) و دانش‌آموخته‌ی مدرسه شهید هاشمی نژاد1 مشهد می باشد. در حال حاضر مشغول مطالعات اخلاقی و همچنین پژوهش‌هایی در تفسیر است. در سال‌های گذشته مطالعات گسترده‌ای در حوزه کارآفرینی و مدیریت سازمان‌های نوپا به انجام رسانده و در این حوزه‌ها چند مقاله و کتاب نیز نگاشته است. افقهی از نویسندگان پرکار سایت مدیریت اسلامی است که تا کنون مقالات متعددی را نیز در این سایت به انتشار رسانده است.

 

 

 

اینجا محل تبلیغات شماست

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker