آثار و منابع علمی مدیریت اسلامیپیشنهاد سردبیر

مقاله مدیریت اسلامی

مقاله مدیریت اسلامی

در رابطه با مدیریت اسلامی تاکنون مقالات بسیار زیادی نوشته شده است. بعلاوه، نشریات و سایت هایی چون نشریه علمی پژوهشی مدیریت اسلامی و سایت مدیریت اسلامی نیز به صورت مداوم به ارائه مقاله مدیریت اسلامی می پردازند و مقالات جدیدی در رابطه با مدیریت اسلامی را به انتشار می رسانند. همین مسئله باعث شده است بسیاری از مخاطبان که به دنبال مقالاتی در عرصه مدیریت اسلامی مناسب با نیاز خودشان هستند، دچار سردرگمی شوند. به عنوان نمونه با جستجو در سایت هایی که پایگاه دانلود مقالات فارسی هستند مثل سایت نورمگز و انسانی، یا سایت هایی که پایگاه دانلود مقالات انگلیسی هستند مثل سایت و جستجوی کلمه مدیریت اسلامی تعداد فراوانی مقاله حاضر می شود که شناسایی مقاله مناسب و سره از ناسره در میان آنها کاری بسیار مشکل است و نیازمند تخصص و احاطه کامل به عرصه مدیریت اسلامی و مقالات مدیریت اسلامی است.

از این رو در سایت مدیریت اسلامی نیز، بخشی تحت عنوان مقالات مدیریت اسلامی جمع آوری شده است. در این بخش مقالات در پنچ دسته اصلی ارائه شده اند: مقالات مدیریت بازرگانی، مقالات مدیریت صنعتی، مقالات مدیریت دولتی، مقالات مدیریت مالی و مقالات مدیریت عمومی. بعلاوه در ذیل هر یک از این پنج دسته اصلی نیز دسته بندی های دیگری انجام شده است. به عنوان نمونه دسته مدیریت بازرگانی خود به استراتژی اسلامی، بازاریابی اسلامی، رفتار سازمانی اسلامی، منابع انسانی اسلامی و … تقسیم می شود. این دسته بندی به مخاطبان کمک می کند تا در صورت نداشتن آشنایی با یک عرصه خاص از مدیریت بتوانند به راحتی جغرافیای مفهومی آن را درک کرده و در رابطه با آن اطلاعات بیشتری پیدا کنند.

ویژگی دیگر مقالاتی که در این سایت ارائه شده است، اعتبار و ممتاز بودن آنهاست. کلیه مقالات موجود در این سایت با نظرسنجی از اساتید متخصص عرصه های مربوطه و از میان مقالات معتبرترین نشریات داخلی و خارجی انتخاب شده اند. لذا خواننده به راحتی می تواند بدون دغدغه شناخت نویسنده و نشریه مقالات از مطالب آن استفاده کند. در جریان جمع آوری مقالات طی یک فرایند پژوهشی برای هریک از عرصه های جزئی گروهی تخصصی ایجاد شده است. این گروه با نظر سنجی از اساتید متخصص عرصه مربوط به خود (به عنوان نمونه عرصه تئوری سازمان اسلامی) از آنها خواسته است تا ده مقاله برتر در رابطه با این موضوع را انتخاب کنند. با جمع آوری و یکپارچه سازی این نظرسنجی ها مقالات سایت جمع آوری شده و برای استفاده در دسترس قرار گرفته است.

علاوه بر این تلاش شده است تا در بخش های دیگر سایت امکان آشنایی با نویسندگان مطرح مدیریت اسلامی نیز فراهم شود. این مسئله باعث می شود تا خوانندگان بتوانند با توجه به نویسنده نیز نتیجه و قضاوت کلی در رابطه با مقالات داشته باشند و ارزیابی سریع تری داشته باشند.

دسته بندی مقالات مدیریت اسلامی

مقالات مدیریت بازرگانی                           مقالات مدیریت صنعتی

 

مقالات مدیریت دولتی                                مقالات مدیریت مالی    
کلیدواژه
اینجا محل تبلیغات شماست

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker